|

Kde nás najdete

Popis cesty

Přijíždíte autem

Za účelem ubytování mohou naši hosté vjet automobilem do lázeňské zóny. Ignorujte prosím značky „zákaz vjezdu“ na začátku lázeňského území, které se na Vás jako na naše hosty v den příjezdu a odjezdu nevztahují.

Pozor na vyhledání trasy přes google maps nebo mapy.cz. Navedou vás přes ulici Moravská. Tak se, ale s největší pravděpodobností nedostanete přes závoru u kostela. Pokračujte tedy dále ulicí Na vyhlídce > Libušina > U Imperiálu > Slovenská > Mariánskolázeňská >Nová Louka > Divadelní náměstí > přes most  > doprava a následně nahoru > po levé straně je hotel Romance Puškin > Chebský Dvůr a Hotel Heluan.

Varianta z centra:

Najděte sanatorium LS THERMAL (popř. hlavní poštu), vraťte se na kruhovou křižovatku, ze které vyjedete směr Plzeň (Cheb, Sokolov), jeďte stále rovně až ke světelné křižovatce, na které uvidíte vlevo továrnu Becherovka a v pravo most přes řeku. Tuto křižovatku projeďte rovně a dejte se do levého jízdního pruhu (ulice: Západní), zahněte vlevo na ulici Dr. Janatky. Na konci, na křižovatce do písmene „T“, zahněte opět vlevo (ul. Moskevská) až k pobočce banky Reiffeisen, kde odbočíte vpravo, dále pak pojedete ulicí Krále Jiřího (po levé straně budete míjet Ruský kostel), dále ulicí Petra Velikého (po levé straně míjíte hotel Savoy Westend), poté ulicí Zámecký Vrch až do ulice Tržiště – náš hotel se objeví po Vaší pravé straně.

Přijíždíte autobusem

  1. Pokud Váš autobus staví na stanici „Tržnice“, vystupte zde. Jedná se o centrální autobusové nádraží pro místní autobusy. Odsud jeďte autobusem č. 2 (směr Divadelní náměstí). „Divadelní náměstí“ je Vaše výstupní stanice a zároveň konečná stanice autobusu č. 2. Přejděte řeku na druhou stranu a dejte se do prava. Náš hotel se nachází přímo naproti vstupu do Zámeckých Lázní.
  2. Pokud Váš autobus staví až na konečné stanici „Dolní nádraží“, též „Terminál“ musíte se pěšky přesunout na Tržnici (projděte podchodem pod světelnou křižovatkou cca 100 metrů od Vaší výstupní stanice a jděte stále rovně. Za čtyři minuty chůze dojdete na centrální autobusové nádraží „Tržnice“. Po té postupujte jako v předchozím bodě.

Příjíždíte vlakem

  1. Pokud přijíždíte „Karlovy Vary – Horní nádraží“, doporučujeme použít taxi. Pokud však preferujete autobus, sejděte shody, které vedou z nádraží a přejděte na druhou stranu silnice k autobusové zastávce. Jakýkoliv autobus který zde zastaví, Vás zaveze na centální autobusové nádraží „Tržnice”. Dále postupujte viz bod 2a.
  2. Pokud přijíždíte na stanici „Karlovy Vary – Terminál“, též „Karlovy Vary – Dolní nádraží" postupujte stejně jako v bodě 2b.

Taxi z vlakového i autobusového nádraží by nemělo stát více než 200,– CZK (cca 8,– EUR)

Hotel a restaurace
cz en de ru zh

© 2008-2015 Hotel Heluan****. Všechna práva vyhrazena.