|

Okolí a volný čas

Výletní restaurace s rozhlednou Diana

Jednou z největších atrakcí je bezesporu výlet k rozhledně Diana. Doveze Vás sem přímo z kolonády lanovka, jejíž nástupní stanice je vzdálena pohých 150 metrů od našeho hotelu. Z rozhledny Diana máte Karlovy Vary jako na dlani. Vedle rozhledny se nachází historická restaurace Diana. Návrat na kolonádu doporučujeme pěšky, neboť se projdete lesem plným hub, krásných vyhlídek na Karlovy Vary s místy spjatými legendami o založení Karlových Varů.

hrad Loket

(15 km od Karlových Varů)

Tento krásný hrad v historickém městečku Loket nabízí spoustu atrakcí jako např. muzeum zbraní, ukázky středověkých mučících praktik atd. Prohlídka je možná i bez průvodce.

zámek Bečov

(20 km od Karlových Varů)

Jeden z nejznámějších zámků v západních Čechách se pyšní jednou velikou atrakcí: Relikviářem Sv. Maura.

Sportovní vyžití v okolí

Okolí nabízí spoustu stezek pro pěší i cykloturistiku. Ač se nacházíme v centru lázeňské zóny, jen pár kroků Vás dělí od lázeňských lesů, které Karlovy Vary obklopují.

Tenis (kryté haly i otevřené kurty), dvě golfová hřiště (Karlovy vary Golf Club a Cihelny) v blízkých sanatoriích v krytých i otevřených bazénech celoročně.

Pokud preferujete noční život, doporučujeme navštívit bar Barracuda, kde si můžete vybrat z více než 100 druhů koktejlů. Bar je stylizován do karibského stylu.

Známá lyžařská střediska Boží DarKlínovec jsou vzálena 20 km. Cesta autem trvá cca. 25 minut, během kterých se dostanete do výšky přes 1000 m.n.m. do ráje zimních sportů.

Relaxačními aktivitami mohou být vyhlídkové lety nad Karlovými Vary či projížďka po kolonádě v kočáře taženými koňmi.

Spolupracujeme:

Víkendové pobyty Romantické pobyty Víkend v Česku Romantické pobyty pro dva Wellness pobyty pro dva Ubytování Ostrov nad Ohří - Pension Nataliya

 

Hotel a restaurace
cz en de ru zh

© 2008-2015 Hotel Heluan****. Všechna práva vyhrazena.